• 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

Dofinansowanie na kurs 🏆 jest w Twoim Zasięgu!

✅ Dofinansowanie na kursy Angitii jest w Twoim Zasięgu 🔍

Wypełnij ankietę, a my sprawdzimy Dostępne dla Ciebie Możliwości 😉

▶️ Jak to Działa?

✅ Wypełniasz ankietę, w której podajesz informacje na temat Twojego zatrudnienia, miejsca zamieszkania, wybranych kursów i Kontakt do Ciebie. 👍

▶️ Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 2,5 min - Dlaczego?

✅ Ponieważ Szanujemy Twój Czas. 

✅ W ankiecie przedstawiasz informacje, które Pomogą znaleźć i Przedstawić Tobie wszelkie dostępne możliwości Finansowania Kursów.

✅ Oszczędzasz Sobie wielu kontaktów i Pytań, zamiast tego otrzymujesz Odpowiedzi.

▶️ Jakie są Różnice?

✅ Tak w Polsce jest Wiele Możliwości finansowania Kursów, dostępne opcje Różnią się zależnie od Regionu (Powiat, Województwo), od Formy Zatrudnienia (Bezrobocie, Umowa, Działalność; i ich formy) a nawet zależnie od Wieku wnioskodawcy.

▶️ Wysyłam ankietę i co Dalej?

✅ Wnioski rozpatrujemy w kolejności ich zgłoszenia, więc prosimy o Cierpliiwość.

✅ Po sprawdzeniu dostępnych dla Ciebie możliwości, kontaktujemy się z Tobą Telefonicznie/SMS/e-Mail - w zależności od Twojej dyspozycji. W przypadku trudności z kontaktem, dzwonimy ponownie po kilku dniach. Ale jednocześnie wysyłamy Tobie informacje o Możliwościach dostępnych dla Ciebie.

✅ Czasami kontaktujemy się Ponownie, po kilku miesiącach, gdy Otworzą się niedostępne wcześniej Możliwości (np. Nowy nabór Wniosków).

▶️ Co jest Najlepsze?

✅ Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z Dostępnych Możliwości i wybierzesz Kurs Angitii.

✅ Pomożemy Tobie z wypełnieniem Wniosku!  Mamy w tym duże Doświadczenie i znamy większość furtek by zwiększyć Twoją szansę na Dofinansowanie!

✅ Ponadto kursy Angitii są wysokiej jakości co Wpływa na szansę Dofinansowania. Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001, a Mazowiecki Kurator Oświaty przyznał nam Akredytację. Dodatkowo nasze Kursy znajdziesz w Bazie Usług Rozwojowych! To wszystko Zwiększa Twoje szanse na uzyskanie Dofinansowania!

▶️ Jakie są  Możliwości?

✅ Możesz liczyć na Wiele Możliwości. Róznią się one wzgledem Źródła, ale możesz liczyć m.in. na Umorzenie (20-25 %), Refundację (50-80 %), oraz Dofinansowania, aż po Całkowite (100 %) wartości Szkolenia.

✅ Możesz Zyskać, przy najmniejszym wysiłku. My zajmujemy się Ciężką pracą, a Ty oszczędzasz Czas i Zyskujesz dofinansowanie w Twój Rozwój.

⬇ Sprawdź jakie to Proste 

 

 

📜 Pamiętaj, że Inwestujesz w Siebie i Ludzi, którym Pomagasz! ~ Angitia

▶️ Jeżeli potrzebujesz Bezpośredniego Kontaktu:

✅ Jesteśmy do Twojej Dyspozycji (Pn-Pt, 9-17h).

✅ Pomożemy, Doradzimy, Odpowiemy na Twoje Pytania.

✅ Zapraszamy do Kontaktu: TUTAJ

▶️ Sprawdż najbliższe Kursy w naszym  Kalendarium Kursów!