• 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

Warsztat wprowadzający FDM

WARSZTAT WPROWADZAJĄCY w metodę FDM

Zapraszamy na bezpłatny czterogodzinny warsztat w Zamościu! Szczególnie serdecznie zapraszamy osoby, które nigdy nie miały do czynienia z metodą terapii powięziowej i chcą spróbować pierwszego kontaktu: dotknąć, poczuć i posłuchać o FDM.

4 maja w czwartek Marcin Słota, instruktor federacji IFDMO w trakcie hospitacji, zapozna Was z podstawami FDM. Będzie możliwość wypróbowania wybranych technik FDM. Jeśli chcecie przyprowadzić swoich pacjentów pokazowych, serdecznie zapraszamy, ale koniecznie prosimy o kontakt w tej sprawie.

W warsztacie mogą uczestniczyć lekarze, osteopaci, fizjoterapeuci, masażyści, technicy fizjoterapii, absolwenci I stopnia studiów fizjoterapii i studenci II stopnia.

By się zapisać, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony u dołu strony i wysłać skan dyplomu (masażysty, technika lub dyplomu co najmniej licencjata w przypadku fizjoterapeutów) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt: Ola Nowak 572 955 747.

 

Termin warsztatu: 04.05.2017 (czwartek), godz. 16.00-20.00
Miejsce warsztatu: Zamość, Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji, Collegium Novum, ul. Sienkiewicza 22, sala 105
Kadra szkoleniowa Marcin Słota
Organizator: Angitia


Kadra szkoleniowa

slotaMarcin Słota

jest fizjoterapeutą, terapeutą FDM, terapeutą PNF oraz terapeutą Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej. Oprócz pracy opartej w dużej mierze na metodzie FDM jest szczególnie zainteresowany terapią wisceralną i pracą z obrzękami, a także przypadkami przewlekłymi, które wymagają wyjątkowej cierpliwości, wytrwałości i specjalistycznej wiedzy. Marcin Słota stale rozszerza swoje umiejętności, które czynią go specjalistą w terapii obrzęków, układu limfatycznego oraz powięzi wisceralnych.

 

[Form wybrany_termin_szkolenia not found!]

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.