fbpx

  • 535 001 483
  • angitia@angitia.pl

Instruktorzy

robertRobert Jan Faryj

jest z wykształcenia fizjoterapeutą oraz certyfikowanym przez IFDMO międzynarodowym instruktorem modelu FDM, FDM Taping, FDM Ortho Sport, FDM Dzieci oraz FDM Limfologia. Od wielu lat szkoli fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy i trenerów oraz instruktorów sportu z zakresu Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej (KTP), Tensiotapingu®, Medical Fitness i Qi-Bo®. Na stałe żyje w krainie tysiąca jezior na Mazurach. Pracuje jako fizjoterapeuta w Warszawie i Piszu, głównie z pacjentami ortopedycznymi i obrzękowymi. Jest wynalazcą "Opatrunku Limfatycznego", służącego do zwalczania obrzęków limfatycznych. Obok prac badawczych, zawodowych jak i szkoleniowych jest trenerem Brazylijskiego Jiu Jitsu, Mixed Martial Arts i Qi-Bo®.
   

Piotr Kostrzębski na stronę 2

      Piotr Kostrzębski

jest wykształconym fizjoterapeutą, terapeutą osteopatycznym, terapeutą manualnym i certyfikowanym przez IFDMO międzynarodowym instruktorem FDM oraz FDM NEURO. Prywatnie właściciel gabinetu OsteoMedical w Poznaniu. Jako pierwszy rozpoczął badania na temat wykorzystania FDM w leczeniu pacjentów z patologią napięcia mięśniowego w przebiegu chorób neurologicznych - szczególnie w neuropediatrii. FDM wykorzystuje do pracy z pacjentami neurologicznymi, szczególnie u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym z patologią chodu spastycznego. Jest również autorem szkoleń z zakresu badania, terapii manualnej i osteopatycznej, biomechaniki stopy a od końca 2014r. asystentem w szkoleniu KTP (Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa). Twórca i autor systemu szkoleń Globalnej Terapii Stopy.


Adam Kuna 2Adam Kuna

z wykształcenia jest fizjoterapeutą, certyfikowanym przez IFDMO mędzynarodowym instruktorem modelu FDM oraz FDM Taping. Jest również terapeutą P-DTR, PNF, Mulligan Concept oraz certyfikowanym terapeutą Funkcjonalnego Treningu Motorycznego. Wiele lat pracy z pacjentem pozwoliło mu uwierzyć, że terapia tkanek miękkich połączona z ruchem jest rozwiązaniem dla zdecydowanej większości zaburzeń układu narządu ruchu. Na co dzień pracuje w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej AngitiaMed w Piszu. Oprócz modelu FDM interesuje się również piką nożną.

 
Weronika Wróblewska na stronęWeronika Wróblewska

jest z wykształcenia fizjoterapeutką, certyfikowaną przez IFDMO międzynarodową instruktorką modelu FDM, dyplomowaną terapeutką Mulligan Concept, Kinesio Taping z kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w pracy klinicznej oraz podczas wielu szkoleń. Pracuje jako niezależna fizjoterapeutka ze szczególnym naciskiem na mobilizację i zwalczanie bólu modelem FDM, głównie z pacjentami ortopedycznymi. Pasjonuje się pracą manualną z pacjentem, docenia ogromny potencjał terapii powięziowej w procesie fizjoterapii. Dzięki własnemu doświadczeniu sportowca lekkiej atletyki przekazuje swoje umiejętności i wnosi je w życie sportowców jako terapeuta FDM.


Olek.1Olek Boboshko

jest z wykształcenia fizjoterapeutą, certyfikowanym przez IFDMO międzynarodowym instruktorem modelu FDM. W trakcie wielu swoich podróży ukończył kursy: Masaż tajski (Chiang Maj, Tajlandia), Akupunktura (Beijing, China; Taszkent, Uzbekistan), Yumeiho therapy (Moskwa, Rosja),
Soft manual techniques (Kiev, Ukraina), Deep Tissue massage (Lwów, Ukraina), Starosłowiański masaż brzucha (Moskwa, Rosja), Hirudotherapy course (Lwów, Ukraina). Slogan zyciowy: “Γηράσκω δαιεί πολλά διδασκόμενος! “- Σόλων (Ile żyje - zawsze dużo studiuję). Na co dzień pracuje w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej w Atenach (Grecja), pasjonuje się pracą manualną z pacjentem w zwalczaniu bólu modelem FDM.


Marcin Słota na stronęMarcin Słota

jest fizjoterapeutą, certyfikowanym przez IFDMO międzynarodowym instruktorem modelu FDM, terapeutą PNF oraz terapeutą Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej. Oprócz pracy opartej w dużej mierze na modelu FDM jest szczególnie zainteresowany terapią wisceralną i pracą z obrzękami, a także przypadkami przewlekłymi, które wymagają wyjątkowej cierpliwości, wytrwałości i specjalistycznej wiedzy. Marcin Słota stale rozszerza swoje umiejętności, które czynią go specjalistą w terapii obrzęków, układu limfatycznego oraz powięzi wisceralnych. 

 Marek Kuna na stronęMarek Kuna

z wyksztalcenia jest fizjoterapeutą, instruktorem FAST, terapeutą modelu FDM, FDM Ortho Sport oraz Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej. Praca z ciałem pozwoliła mu szerzej spojrzeć na problemy związane z układem ruchu. Główną uwagę przywiązuję do globalnej pracy z pacjentem, tak aby jak najszybciej przywrócić mu pełną swobodę poruszania się. Na co dzień pracuje ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi w Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku.

 

Paweł Szuba na stronęPaweł Szuba

z wyksztalcenia jest fizjoterapeutą, instruktorem FAST, terapeutą modelu FDM, FDM Ortho Sport, Anatomy Trains. Zajmuje się fizjoterapią ukierunkowaną na funkcjonalność i leczenie ruchem, przygotowaniem motorycznym oraz pracą na łańcuchach powięziowych. Wieloletnia praca w klubach sportowych oraz indywidualna praca ze sportowcami dała szerokie spojrzenie na dysfunkcje powięziowe w różnych dyscyplinach sportowych. Na co dzień pracuje ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi w Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej w Gdańsku.

Joanna Chorazy na stronęJoanna Chorąży

z wyksztalcenia jest fizjoterapeutą, instruktorką FDM Dzieci, terapeuta NDT- Bobath, instruktor i konsultant pediatryczny masażu niemowlęcego. Joanna specjalizuje się w terapii niemowląt i małych dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi, prowadzi poradnictwo dla rodziców z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju niemowląt.