fbpx

  • 571 804 475
  • angitia@angitia.pl

Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne

Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne 


Opis kursu:  

Kurs adresowany jest do fizjoterapeutów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat możliwości planowania i przeprowadzania postępowania fizjoterapeutycznego i osteopatycznego wśród pacjentów uroonkologicznych oraz pacjentów z rakiem piersi.

Kurs prowadzony jest przez fizjoterapeutę i osteopatę, co zapewnia holistyczne spojrzenie na problemy pacjenta dotkniętego chorobą onkologiczną. Podczas kursu uczestnik nauczy się prowadzenia terapii na każdym etapie leczenia pacjenta, już od momentu postawienia diagnozy, w trakcie leczenia oraz po jego zakończeniu.

W czasie kursu zostaną także wyodrębnione zaburzenia czynnościowe będące konsekwencją leczenia onkologicznego oraz wskazane możliwości pracy z tymi dolegliwościami (m.in. obrzęk limfatyczny, ograniczenia ruchomości, blizna, zaburzenia prawidłowego funkcjonowania dna miednicy, spadek wydolności i siły mięśniowej, neuropatia, zmęczenie, ból).

 

Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne  - najważniejsze elementy:

 

Zalety kursu Uroonkologia i rak piersi – postępowanie fizjoterapeutyczne i osteopatyczne (zjazdowy):

 

Korzyści z ukończenia kursu:

 

Pozostałe terminy i ceny:

Termin Miejsce kursu Cena Instruktor

11-12.05.2024 (I zjazd)

15-16.06.2024 (II zjazd)

 Chorzów 3 200,00zł mgr Aleksandra Bula,
mgr Krzysztof Bystrzejewski 

12-13.10.2024 (I zjazd)

16-17.11.2024 (II zjazd)

Wrocław 3 200,00zł mgr Aleksandra Bula,
mgr Krzysztof Bystrzejewski

 

 

Zapisz się na kurs

Skąd dowiedział/a się Pan/i o kursie?






Dane do faktury



Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z tym iż zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuje go. Ponadto zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z organizacją kursów prowadzonych przez Angitia Sp. z o.o.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na kurs, należy przesłać odpowiedni dokument (np. dyplom ukończenia studiów, certyfikat z kursu I-poziomowego), w celu potwierdzenia kwalifikacji umożliwiających wzięcie udziału w kursie.